«ՀԱՆՐԱՅԻՆ ԾԱՌԱՅՈՒԹՅԱՆ ՄԱUԻՆ» ՀԱՅԱUՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ OՐԵՆՔՈՒՄ ԼՐԱՑՈՒՄ ԵՎ ՓՈՓՈԽՈՒԹՅՈՒՆ ԿԱՏԱՐԵԼՈՒ ՄԱUԻՆ
Հոդված 1. «Հանրային  ծառայության  մաuին»  Հայաuտանի Հանրապետության 2011 թվականի մայիսի 26-ի ՀO-172-Ն oրենքի 4-րդ հոդվածի 7-րդ մասում`
1) «Հայաստանի Հանրապետության համայնքների ղեկավարների տեղակալների, խորհրդականների, մամուլի քարտուղարների, օգնականի պաշտոնները» բառերից հետո լրացնել «Երեւանի գլխավոր ճարտարապետի պաշտոնը,» բառերով.
2) «Հայաստանի Հանրապետության համայնքների ղեկավարների տեղակալի օգնականի պաշտոնը» բառերը փոխարինել «Հայաստանի Հանրապետության համայնքների ղեկավարների տեղակալի օգնականի, Երեւանի գլխավոր ճարտարապետի օգնականի պաշտոնները» բառերով:

О ВНЕСЕНИИ ДОПОЛНЕНИЯ И ИЗМЕНЕНИЯ В ЗАКОН РЕСПУБЛИКИ АРМЕНИЯ “О ПУБЛИЧНОЙ СЛУЖБЕ”
Статья 1. В части 7 статьи 4 Закона Республики Армения “О публичной службе” от 26 мая 2011 года, ЗР – 172 – Н:
1) часть после слов “должности заместителей, советников, пресс-секретарей, помощников глав муниципалитетов Республики Армения;” дополнить словами “должность главного архитектора Еревана;”;
2) слова “должность помощника заместителя глав муниципалитетов Республики Армения” заменить словами “должности помощника заместителя глав муниципалитетов Республики Армения, помощника главного архитектора Еревана”.