«ԲԱԺՆԵՏԻՐԱԿԱՆ ԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՄԱՍԻՆ» ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՕՐԵՆՔՈՒՄ ՓՈՓՈԽՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ ԿԱՏԱՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Հոդված 1. «Բաժնետիրական ընկերությունների մասին» Հայաստանի Հանրապետության 2001 թվականի սեպտեմբերի 25-ի ՀO-232 oրենքի (այսուհետ` Օրենք) 28-րդ հոդվածի 2-րդ մասի առաջին նախադասությունում  «իրավաբանական անձանց պետական գրանցման մասին տվյալներ հրապարակող մամուլում» բառերը փոխարինել «http://www.azdarar.am հասցեում գտնվող Հայաստանի Հանրապետության հրապարակային ծանուցումների պաշտոնական ինտերնետային կայքում»  բառերով:
Հոդված 2. Օրենքի 96-րդ հոդվածի 1-ին մասը «մամուլի միջոցներով» բառերը փոխարինել «http://www.azdarar.am հասցեում գտնվող Հայաստանի Հանրապետության հրապարակային ծանուցումների պաշտոնական ինտերնետային կայքում» բառերով:

О ВНЕСЕНИИ ИЗМЕНЕНИЙ В ЗАКОН РЕСПУБЛИКИ АРМЕНИЯ "ОБ АКЦИОНЕРНЫХ ОБЩЕСТВАХ”
Статья 1. В первом предложении части 2 статьи 28 Закона Республики Армения  от 25 сентября 2001 года ЗР – 232 (далее – Закон) слова “в печати, публикующей данные о государственной регистрации юридических лиц,” заменить словами ՙна Официальном интернет-сайте публичных уведомлений Республики Армения  по адресу http://www.azdarar.am՚.
Статья 2. Часть 1 статьи 96 Закона слова “в средствах печати” заменить словами “ՙна Официальном интернет-сайте публичных уведомлений Республики Армения  по адресу http://www.azdarar.am՚. ”.